چرا برای افزایش فالوور های خود به خرید فالوور نیازمندیم ؟

فضای اینستاگرام برای یک کسب و کار بدون وجود فالوور مناسب و محتوای خوب سود چندانی ندارد. پیج های زیادی هستند که کسب و کارشان را فقط در اینستاگرام دارند و در فضای واقعی هیچ فعالیتی ندارند. این پیج ها عمدتا دارای فالوور بالایی هستند و یکی از روش هایی که استفاده می کنند خرید فالوور اینستاگرام است. اما سوالی که پیش می آید این است که اینکار به چه صورت باید انجام شود و آیا با انجام آن بازدهی مناسب شامل حال کسب و کار شما می شود یا خیر ؟ 

خرید فالوور اینستاگرام ، 

اینستاگرام:

کسب و کار اینترنتی شما ، نیازمند تبلیغاتی موثر در در دنیای اینترنت است. یکی از شاخه های کسب و کار اینترنتی که در کشور پیشرفت بسیاری داشته است ، کسب و کار تحت شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام است. اما بازاریابی در این حوزه قوانین خاص خود را دارد و فعالیت هایی متفاوت را برای جذب مشتری می طلبد و شما صرفا با راه اندازی یک پیج اینستاگرام نمی توانید کسب و کار سودده خود را ایجاد نمایید 
در عصر امروز شبکه های اجتماعی یکی از نیاز های هر فرد یا کسب و کاری است. استفاده از این فضا ، به دلیل تعداد زیاد کاربران می تواند یک عامل تاثیر گذار در بازاریابی کسب و کار شما باشد. اینستاگرام در صدر این شبکه های اجتماعی در ایران قرار دارد که امکانات بسیاری خوبی را به کاربران برای گسترش فعالیت های خود ارائه می دهد.

خرید فالوور اینستاگرام ، 

اعتبار:

 اما نکته مهم اینجاست که اعتبار در این شبکه های اجتماعی به تعداد فالوور ها بستگی دارد و جذب فالوور فعال و واقعی کاری دشوار است. 
به هر صورت در جامعه ما شاید توجه به تعداد فالوور در اینستاگرام ، نسبت به ارائه محتوای مفید بیشتر باشد. پیج هایی هستند که محتوای بسیار مفیدی ارائه می دهند اما در جذب فالوور ناکام هستند و رشد مناسبی ندارد. البته باید توجه کنید که حتی اگر قصد خرید فالوور را داشته باشید باید محتوای مناسبی تولید کنید تا فالوور هایتان باعث رشد کسب و کارتان شوند. 

دریافت فالوور ، افزایش فالوور ، خرید فالوور

نکته مهم :

کاربران گرامی!

به دلیل تغییرات اینستاگرام ، به صورت موقت تا مدتی سفارشی پذیرفته نمیشود. همچنین کاربرانی که سفارشی انجام دادند صبور باشند تا پس از تنظیم و رفع مشگل سرور ها سفارششان انجام شود.

1K فالوور اینستاگرام


ایرانی و واقعی
ارزان و باکیفیت
بدون فالوکردن کسی
بدون نیاز به پسورد
ضمانت برگشت وجه
همراه با هدیه
تحویل در طی زمان مناسب
قیمت : ۳۵ تومن

به مدت محدود با تخفیف: ۳۰ هزار تومن

سفارش آنی

5K فالوور اینستاگرام


ایرانی و واقعی
ارزان و باکیفیت
بدون فالوکردن کسی
بدون نیاز به پسورد
ضمانت برگشت وجه
همراه با هدیه
تحویل در طی زمان مناسب
قیمت : ۱۷۰ تومن

با تخفیف: ۱۵۰ هزار تومن

سفارش آنی

8K فالوور اینستاگرام


ایرانی و واقعی
ارزان و باکیفیت
بدون فالوکردن کسی
بدون نیاز به پسورد
ضمانت برگشت وجه
همراه با هدیه
تحویل در طی زمان مناسب
قیمت : ۲۶۵ هزار تومن

با تخفیف: ۲۴۰ هزار تومن

سفارش آنی

دریافت فالوور ، افزایش فالوور ، خرید فالوور

خرید فالوور ، خرید فالوور اینستاگرام ، دریافت فالوور ، افزایش فالوور

سوالات متداول

فالوور اینستاگرام ، دریافت فالوور.

آیا فالوور ها ریزش خواهند داشت؟

پس از خرید فالوور اینستاگرام از سایت نینجاگرام فارسی، اگر شخصی قصد آنفالور شما را داشته باشد ما نمی‌توانیم جلوی آن را بگیریم و ریزش فالوور ها بستگی زیادی به فعالیت شما خواهد داشت. در هر صورت ما به صورت رایگان و هدیه حدود 10% فالوور ایرانی بیشتری برای مشتریان خود ارسال می‌کنیم تا این ریزش احتمالی جبران شود و شما رقم واقعی فالوورایرانی واقعی که خریداری کرده‌اید را دریافت کنید. پیشنهاد میکنیم پس از خرید فالوور اینستاگرام فعالیت خود را به صورت مرتب در اینستاگرام انجام دهید و همچنین پست های شما از گرافیک و محتوای خوبی برخوردار باشند تا ریزش به حداقل برسد.

خرید فالوور ، خرید فالوور اینستاگرام ، 

فالوور اینستاگرام ، دریافت فالوور

آیا فالوور ها ایرانی هستند؟

بله. نینجاگرام فارسی با سال ها سابقه در زمینه فالوور ایرانی و فالوور واقعی اینستاگرام،فالوور های ایرانی را برای مشتریان خود ارسال میکند.پس از خرید فالوور اینستاگرام سفارش های فالوور واقعی اینستاگرام و لایک اینستاگرم نینجاگرام فارسی معمولا 10 درصد بیشتر ارسال خواهند شد و اگر در بین فالوور ها به صورت معدود و ناخواسته از کشور های دیگر ارسال شود با این درصد فالوور اضافه جبران خواهند شد.

خرید فالوور اینستاگرام ، 

فالوور اینستاگرام ، دریافت فالوور

آیا فالوور ها واقعی هستند؟

بله، فالوور های نینجاگرام فارسی واقعی هستند. فالوور واقعی به این معنی که اکانت ها همگی توسط انسان ساخته شده و با شماره تلفن در اینستاگرام وریفای یا تایید شده‌اند و بوسیله روبات ساخته نشدند. اینستاگرام اکانت هایی که بوسیله روبات ساخته شده‌اند را هر چند ماه می‌بندد و ممکن است صفحه اینستاگرام شما را نیز جریمه و ببندد. ولی با خرید فالوور واقعی ایرانی از گلدفالوور این اتفاق نخواهند افتاد. البته فالوور واقعی صرفا به معنای این نیست که این فالوور های ایرانی از محصولات شما خریداری کنند و یا برای شما کامنت بگذارند.

اگر این قصد را دارید پیشنهاد می‌کنیم از ربات نینجاگرام را  که به صورت هدفمند کار میکند را خریداری کنید.

ولی اگر مایل به افزایش فالوور اینستاگرام به صورت معمولی هستید یعنی صرفا رقم فالوور با فعالیت پایین، ما خرید فالوور اینستاگرام معمولی و با کیفیت را پیشنهاد میکنیم.

خرید فالوور اینستاگرام ، 

خرید فالوور + مدیریت پیج اینستاگرام

اگر به دنبال بازخورد واقعی از فعالیت در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام هستید، جدا از خرید فالوور باید با گروهی حرفه ای که در این زمینه تجربه و تخصص دارند همکاری کنید. تیم نینجاگرام فارسی کمک و یاریتان میکند و روش هایی خاص به شما ارائه میدهدکه در نهایت شما با مشتری واقعی رو به رو شوید و از این طریق به اهداف مشخص شده ی خود میریسید. در کسب و کار های امروز نقش شبکه های اجتماعی بسیار پر رنگ است و قطعا مدیریت پیج اصولی همراه با خرید فالوور میتواند برای شما مشتریان نهایی به ارمغان بیاورد.

خرید فالوور اینستاگرام ،