سفارش پیج.سفارش و خرید پیج.پیج ارزان.

فروش پیج آماده اینستاگرام ایرانی

از دیگر خدمات نینجاگرام فارسی فروش پیج آماده اینستاگرام میباشد , شما میتوانید با خرید پیج اینستاگرام خیلی سریع تر وارد بازار هدف خود شوید , داشتن یک پیج اینستاگرام با تعداد فالوور های بالا باعث افزایش اعتماد بین بازدید کننده ها و مشتری های شما خواهد شد.

در اینستاگرام باید شما بستر مناسبی برای ارائه خدمات و به نمایش گذاشتن محصولات خود داشته باشید و سپس برای جذب بازدید و مشتری های جدید اقدام به فعالیت کنید.

پیج های آماده اینستاگرام چه سودی برای افراد ، شرکت ها و موسسات دارند ؟

افراد ، شرکت ها ، موسسات و ادارات می توانند با خرید پیج اینستاگرام تناسب با کار خود ، با قدرت بیشتری در اینستاگرام شروع به کار کنند و بازار هدف را در دست گیرند .
بعد از خرید پیج می توانید از ربات فالوور هدفمند و صد در صد واقعی ما استفاده کنید و لایک و ویو و پست های پیج خریداری شده را چندین برابر کنید .

سفارش ربات نینجاگرام فارسی. دریافت ربات نینجاگرام .ربات نینجاگرام، سفارش ربات.افرایش فالوور و لایک-دانلود ربات نینجاگرام-خرید ربات نینجاگرام.دریافت لایسنس نینجاگرام

فروش بدون واسطه


تمامی پیج‌های آماده اینستاگرام بصورت مستقیم توسط نینجاگرام فارسی تهیه و به مشتریان ارئه می‌شود ، لذا سفارشات بدون واسطه بدست مشتری واقعی خواهد رسید.

پشتیبانی آنلاین


“ما همواره در کنار شما هستیم” تفاوتی ندارد چه مشکلی دارید یا چه زمانی است. تیم پشتیبانی نینجاگرام فارسی آماده پاسخگویی آنلاین  و ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی است.

تحویل سریع سفارشات


تیم فروش نینجاگرام فارسی ، با دقت و سرعت بالا تمامی سفارشات را به نوبت آماده و مشخصات پیج اینستاگرام خریداری شده را برای مشتریان ارسال خواهد کرد.
سفارش ربات نینجاگرام فارسی. دریافت ربات نینجاگرام .ربات نینجاگرام، سفارش ربات.افرایش فالوور و لایک-دانلود ربات نینجاگرام-خرید ربات نینجاگرام.دریافت لایسنس نینجاگرام

خرید آنلاین و امن


زرین پال امکان انجام تراکنش های مالی از طریق اینترنت را به صورت ساده و امن میسر می سازد. تمامی تراکنش های وبسایت نینجاگرام فارسی ما نیز از طریق درگاه امن زرین پال انجام می‌شود.

سفارش پیج

پیج 3k واقعی اینستاگرام

پیج 3K واقعی اینستاگرام


پیج با ۳۰۰۰ فالوور کاملا واقعی و جذب شده

✔ فالوور های ایرانی و فعال

بدون  کمترین فالوئینگ

✔ لایک مناسب

✨همراه با فالوور هدیه رایگان✨

 تحویل سریع

با امکان ریزش فالوورها به دلیل واقعی بودن


 قیمت :  ۳۶۹هزار | باتخفیف: ۲۶۹ هزار تومن

سفارش آنی و سریع
پیج 2K واقعی اینستاگرام

پیج 2K واقعی اینستاگرام


پیج با ۲۰۰۰ فالوور کاملا واقعی و جذب شده

✔ فالوور های ایرانی و فعال

بدون  کمترین فالوئینگ

✔ لایک مناسب

✨همراه با فالوور هدیه رایگان✨

 تحویل سریع

با امکان ریزش فالوورها به دلیل واقعی بودن


 قیمت :  ۲۴۹هزار | باتخفیف: ۱۸۹ هزار تومن

سفارش آنی و سریع
پیج 1K واقعی اینستاگرام

پیج 1K واقعی اینستاگرام


پیج با ۱۰۰۰ فالوور کاملا واقعی و جذب شده

✔ فالوور های ایرانی و فعال

بدون  کمترین فالوئینگ

✔ لایک مناسب

✨همراه با فالوور هدیه رایگان✨

 تحویل سریع

با امکان ریزش فالوورها به دلیل واقعی بودن


 قیمت :  ۲۴۹هزار | باتخفیف: ۱۸۹ هزار تومن

سفارش آنی و سریع

خرید پیج

سفارش و خرید پیج.خرید پیج.

تفاوت خرید پیج اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

هنگامی که شما فالوور اینستاگرام خریداری میکنید در واقع شما دارای یک پیج شخصی یا بیزنسی هستید و فالوور ها بصورت مستقیم روی پیج شما اعمال خواهد شد.
اما هنگام خرید پیج اینستاگرام شما یک پیج را بصورت آماده با تعداد فالوور بالا خریداری میکنید و نیازی به صبر برای اضافه شدن فالوور نمیباشد.
از نظر کیفیت تفاوتی بین فالوور های خریداری شده و یا مستقیم اضافه شده وجود ندارد و انتخاب بین خرید پیج اینستاگرام یا خرید فالوور اینستاگرام بر عهده مشتری است.

سفارش و خرید پیج.

سوالات متداول

۱- از پیج های آماده چگونه میتوان استفاده کرد ؟

تمامی اطلاعات موجود در پیج های آماده را میتوان تغییر داد و با نام  جدید به فعالیت پرداخت .

خرید پیج-پیج ارزان.سفارش و خرید پیج.

۲- امکان حذف پست ها و محتوای قدیمی پیج ها، وجود دارد؟

تمامی پست ها و محتوا قدیمی در پیج های آماده اینستاگرام قابل حذف هستند و هیچ گونه پست و …. در پیج هنگام تحویل پیج اماده اینستاگرام موجود نیست.

خرید پیج-پیج ارزان

۳- فواید این پیج های آماده برای شرکت ها و موسسات در چه چیزی است؟

شرکت ها , موسسات, ادارات و تجارت های موجود میتوانند با خرید یک پیج آماده مناسب اقتصاد خود را با  قدرت بیشتری در اینستاگرام  شروع کنند و با پیشی گرفتن از رقیبان بازار حدف را در دست گیرند .

خرید پیج-پیج ارزان

۴- چرا از ما پیج های آماده اینستاگرام را خرید کنید ؟

نینجاگرام فارسی یک شرکت دارای امنیت و اعتماد بوده که در حوزه اینستاگرام سعی دارد تا بهترین خدمات را به کاربران ارائه دهد و با سابقه طولانی خود در فروش پیج ها آماده اینستاگرام اعتماد و امنیت کافی را برای مشتریان خود به همراه  می آورد تا با خیالی آسوده به  خرید بپردازند .

خرید پیج-پیج ارزان

۵- آیا فالوور ها متوجه تغییر پیج و تبدیل به پیج جدید خواهند شد ؟ 

با توجه به محدود بودن اینستاگرام به زمان حال . فالوور ها متوجه تغییر نخواهند شد و هیچ کس از تغییر پیج و تبدیل به پیج جدید اطلاع نخواهد یافت . و  ریزش های فالوور اندک می باشد و اینستاگرام من ریزش بیشتر از ۵% را تضمین میکند که جایگزین نماید. و همینطور شما پیج را با تعدادی بیشتر از مقدار سفارش داده شده دریافت خواهید کرد.

خرید پیج-پیج ارزان

۶- چرا از هر کسی نباید پیج اینستاگرام خرید ؟ 

زیرا در بازار فروش پیج ها آماده اینستاگرام  افراد سودجو ، با به دام انداختن افراد خود را فروشنده پیج ها معرفی کرده و پس از دریافت پول هیچگونه پیجی دریافت نخواهید کرد .یا پس از دریافت پیج ، پیج ر ا برخواهند گرداند .

خرید پیج

۷- نحوه تحویل پیج چگونه است ؟

بعد از پرداخت آنلاین هزینه پیج و یا واریز هزینه به حساب، پیج مورد نظر در ۱ تا نهایتا ۲ ساعت کاری به  شما تحویل خواهد شد. تحویل پیج به صورت تماس با واجد پشتیبانی و یا از طریق ارسال پیامک یوزرنیم و پسورد پیج به شماره همراه شما است. و همچنین شما باید امنیت کامل پیج را برقرار کنید. برای این کار، پسورد و ایمیل و شماره همراه ثبت شده در پیج را تغییر خواهید داد.

خرید پیج

۸- دلایل اختلاف قیمت های پیج های آماده اینستاگرام در چیست ؟ 

بسته به میزان فعال بودن فالوور ها و میزان واقعی بودن آنها ، قیمت ها روی پیج ها قرار داده می شوند ، و قیمت بهترین پیج ها هر Kبه قیمت 15 هزار تومان میباشد که در سایت با تخفیف قرار دارد.

خرید پیج

۹- آیا پیج های تحویل داده شده با موضوع کاری من همخوانی دارد ؟ 

بله, پیج های تحویل شده کاملا قابل تبدیل به هر پیجی هستند و نگران ریزش فالوور های پیج نباشید زیرا نینجاگرام فارسی این را تضمین کرده و به شما اطمینام میدهد. پیج ها علاوه بر واقعی بودن و داشتن لایک و مناسب قابلیت تبدیل به تمام موضوعات را دارند چرا که به دست کاربران واقعی فالو شده اند و در ادامه میتوانید موضوع کار خود را در هنگام سفارش مشخص کنید.

خرید پیج

۱۰- آیا پیج های به فروش رسیده تایید شده می باشند ؟ 

بله, تمامی پیج هایی که در نینجاگرام فارسی به فروش میرسند توسط سایت نینجاگرام فارسی ساخته و رشد داده شده اند و تایید شده می باشند و لازم به ذکر است که پلیس فتا جمهوری اسلامی ایران با پیگیری های بی دریغ خود در ضمینه خلاف کاری های اینترنتی وامکان جرم توسط فروشندگان را به صفر می رسانند.

خرید پیج

۱۱- پیج های موجود مناسب شما نیستند و یا نیازمند مشاوره هستید :

جهت تماس با همکاران ما، می توانید از قسمت تماس با ما موجود در سایت با ما در ارتباط باشید. البته اگر کمی عجله دارید می خواهید زودتر کارتان را شروع کنید، می توانید از پشتیبان های تلگرامی ما نیز استفاده نمایید.

 

 

ما آماده ایم تا سفارش شما را سریع تحویل دهیم?

خرید پیج