اگه تعداد فالویینگ هات بالا باشن ، پیجت علاوه بر اینکه کمتر دیده میشه، جزو لیست اخطار اینستاگرام قرار میگیره

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام محدودیت آنفالو اینستاگرام دانلود آنفالویاب اندروید .

اینستاگرام به هیچ وجه مایل نیست که پیج هایی که شباهت زیادی به فیک دارن رو به اکسپلور ببره و جزو پست های پر بازدید قرار بده.

چون مهمترین تفاوت پیج فیک با پیج معتبر همینه.

مطمئنن پیجی که بیشتر از 200 تا فالوئینگ داشته باشه، و هر فالویینگ به طور معمول در روز یک پست به اشتراک بزارن، نمیشود این همه پست را در یک روز مدیریت کرد.

بنابراین یکی از مهم ترین گزینه های اینستاگرام برای تشخیص پیج های فیک از پیج های واقعی بیشتر بودن تعداد فالوئینگ پیج است.

اینستاگرام با این معیار پیجت رو در لیست نارنجی( اخطار ) قرار میده و همونطور که میدونی به شدت محدودیت داری و نمیتونی اکشن زیادی انجام بدی و از همه مهمتر نمیزاره پیجت دیده بشه.

 

راه حل چیه ؟

 

باید پیجت رو تا حد امکان به پیج های واقعی و کاربری تبدیل کنی. پیج های واقعی فالوئینگ کمتری دارن و پیجشون رو مدیریت میکنن و بازدید بیشتری هم دریافت میکنن.

 

چی کار باید بکنم ؟

 

باید سریعا شروع کنی به کاهش دادن فالوئینگ های پیجت. علاوه بر اون حتما باید منظم و با دقت پیش بری تا اینستاگرام پیج رو در وضعیت بدتری قرار نده.

اما در این کار:

 • اطلاعاتی از محدودیت های اینستاگرام نداری و با چندتا آنفالو ، بلاک میشی.
 • حوصله و دقت کافی ندارید تا با دقت و شمارش آنفالو کنید که مبادا محدودیت رو رد کنید.
 • خسته کننده است و وقت زیادی برای این کار نیاز است.
 • ممکن است در هر جایی فرصت انجام آنفالو به صورت منطم را نداشته باشید.
 • با چندتا اشتباه به پیجتون آسیب بزنید.
 • و … .

دانلود آنفالویاب اندروید . دانلود آنفالویاب اینستاگرام.

چطور تیم ما این مسائل را کاملا حل کرد ؟

 

موارد و مشکلاتی که در بالا خواندید ، خلاصه چند صد ایمیل و پیام ھای ارسالی از طرف کاربران بوده و زمانی که دیدیم این مشکل بسیار جدی شده است و اینستاگرام به پیج ھای با فالوئینگ بیشتر از ٢٠٠ رتبه کمتری می دھد و تا مرز بلاک میرود ،

برنامه ای را ساختیم که تمام این فرایند ھا را خودکار انجام دھد. این برنامه آنفالویاب اینستاگرام علاوه بر آنفالو خودکار ، از امکانات دیگری برخوردار است که در جھت افزایش تعامل و رتبه پیج شما در اینستاگرام پرکاربرد است.

دانلود آنفالویاب اندروید دانلود آنفالویاب اینستاگرام.

آنفالویاب هوشمند خودکار و دانلود آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام دانلود آنفالویاب اندروید برای اینستاگرام.

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام آنفالویاب اینستا . انجام آنلایک خودکار  پست های لایک شده

✅آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام آنفالویاب اینستا . انجام آنفالو خودکار فالویینگ های پیج با بهینه ترین سرعت

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام آنفالویاب اینستا . انجام اکشن ها به ۳ روش: لحظه ای یا لوکال یا کلود(سرور ابری)

آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام دانلود آنفالویاب اندروید .

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام آنفالویاب اینستا . انجام حذف پست های پیج

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام آنفالویاب اینستا . انجام بلاک فالوور های پیج

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام آنفالویاب اینستا . انجام حذف و پاکسازی فالوور های پیج (پیج های فیک و غیرفعال)

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام آنفالویاب اینستا . دارای لیست سفید برای جداسازی دوستان یا پیج های مورد علاقه شما

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام آنفالویاب اینستا . انواع قابلیت های انتخاب: تکی یا جمعی یا بخش یا پیشرفته یا…

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام آنفالویاب اینستا . دانلود تصاویر لایک شده حتی از پیج های خصوصی و پرایوت

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام آنفالویاب اینستا . ذخیره تاریخچه و آمار دهی دقیق از عملیات ها

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام آنفالویاب اینستا .  قابلیت تنظیم مقدار اکشن برای انجام در هر بار

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام آنفالویاب اینستا . قابلیت مشاهده پست لایک شده یا یوزر از داخل برنامه

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام دانلود آنفالویاب اندروید .

✅ و چندها ویژگی دیگر… در برنامه آنفالویاب اینستاگرام

✅ قابلیت کار کردن روی چندین پیج اینستاگرام

✅ قابلیت سوئیچ کردن روی اکانت های پیج اینستاگرام

✅ ورژن دائمی و دارای پشتیبانی فعال

✅ انجام وظیفه به صورت ربات اینستاگرام و صرفه جویی در وقت و زمان

✅ به همراه آموزش اختصاصی ویدئویی فارسی و نکات مهم

✅ امکان بلاک شدن پیج شما در اینستاگرام کاهش می یابد

آنفالویاب هوشمند خودکار آنفالویاب اینستا .

✅ امکان آنالیز اکانت های وارد شده

✅ قابل نصب و سازگار با تمام نسخه های اندروید

✅ پشتیبانی حرفه ای و به روز رسانی مادام العمر و رایگان

✅ و چندین خصوصیات ویژه دیگر… .

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام .

دانلود آنفالویاب اندروید برنامه‌های زیادی برای شناسایی کسانی که شما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند وجود دارند. در این مطلب با بهترین برنامه‌ های دانلود آنفالویاب اینستاگرام آشنا می‌شوید.

همانطور که می‌دانید اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین برنامه‌هایی است که افراد زیادی برای به اشتراک گذشتن عکس، ویدئو، استوری و یا متن از آن استفاده می‌کنند. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید افراد مورد علاقه خود مثل بازیگران، هنرمندان، سیاستمداران و یا دوستان خود را دنبال کنید و همچنین ببینید که چه تعداد از افراد شما را دنبال می‌کنند، پست‌های شما را لایک می‌کنند یا در مورد آن نظر می‌دهند. یکی از سوالات متداول کاربران اینستاگرام این است که چه کسی آن‌ها را آنفالو کرده است.

دانلود آنفالویاب اندروید گاهی اوقات شما متوجه می‌شوید که تعداد فالوورهایتان در اینستاگرام کاهش یافته است، اما نمی‌دانید که چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند. در واقع زمانی که یک نفر شما را در اینستاگرام آنفالو می‌کند، این برنامه در این مورد به شما اطلاع نمی‌دهد؛

اما برنامه‌های آنفالویاب اینستگرام به شما کمک می‌کنند تا این مشکل را حل کنید. در این مورد فقط باید این نکته را مدنظر قرار دهید که گاهی اینستاگرام با مشکل روبرو می‌شود. در این حالت شما  تعدادی از فالوورهای خود را از دست می‌دهید؛ دانلود آنفالویاب ios اندروید بنابراین اول مطمئن شوید که مشکل از اینستاگرام نیست و سپس از برنامه‌های آنفالویاب اینستاگرام استفاده کنید.

بهترین برنامه دانلود آنفالویاب ios اینستاگرام برای اندروید

برنامه دانلود آنفالویاب اینستاگرام چیست؟

یک راه بررسی این که چه کسی شما را در اینستاگرام آنفالو کرده است این است که همیشه تعداد فالوورهای خود را بدانید و در صورتی که تعداد آن‌ها کم شد، با بررسی فهرست فالوورها متوجه شوید که چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند. این کار خیلی وقت‌گیر است، مخصوصا برای کسانی که تعداد زیادی فالوور دارند. بنابراین بهتر است که از یک برنامه آنفالویاب استفاده کنید.

دانلود آنفالویاب اندروید برنامه آنفالویاب اینستاگرام برنامه‌ای است که به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید که چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند و فهرست افرادی را که شما را آنفالو کرده‌اند به شما نشان می‌دهد. این برنامه‌ها برای رفع سوءتفاهم‌ها در مورد افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستید خیلی به شما کمک می‌کند. دانلود آنفالویاب اینستاگرام.

بعد از این‌که با استفاده از آنفالویاب هوشمند اینستاگرام، فهرست افرادی که شما را آنفالو کرده‌اند را مشخص کردید، ارتباط برقرار کردن با این افراد برای شما راحت‌تر است و می‌توانید دلایل آنفالو کردنتان را متوجه شوید.

دانلود آنفالویاب اینستاگرام

بنابراین بهتر است که یکی از بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام را انتخاب کنید و با شناسایی افرادی که شما را آنفالو کرده‌اند دانلود آنفالویاب ios اندروید و پرسیدن دلایل آن‌ها، سوء‌تفاهم‌ها و کدورت‌ها را کنار گذاشته و درنتیجه ارتباط خوبی با اطرافیانتان برقرار کنید.

علاوه بر این اکثر برنامه‌های دانلود آنفالویاب اینستاگرام، قابلیت‌های متعدد دیگری جهت مدیریت فالوورها، مدیریت پست‌ها، بررسی لایک‌ها و کامنت‌ها و آنالیز عملکرد فرد در اینستاگرام نیز دارا می‌باشند که این امکانات می‌تواند برای افرادی که از اینستاگرام برای کسب و کار خود استفاده می‌کننددانلود آنفالویاب اندروید  بسیار مفید باشد.

گاهی اینستاگرام به دلایل امنیتی و نیاز به دسترسی به اطلاعات فالوورهای فرد، برنامه‌های آنفالویاب را محدود می‌کند. اگر تاکنون از یکی از نرم‌افزارهای دانلود آنفالویاب اینستاگرام  استفاده می‌کرده‌اید، اما بعد از مدتی هشدارهای دانلود آنفالویاب اندروید آن غیرفعال شده است، این اتفاق می‌تواند به دلیل تغییرات API اینستاگرام باشد.

بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام

در ادامه تعدادی از بهترین برنامه‌ های آنفالویاب اینستاگرام اندروید و آیفون معرفی شده است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید فهرست افرادی که شما را آنفالو کرده‌اند را شناسایی کنید. برنامه‌هایی که این‌جا بررسی می‌شوند ساده و رایگان هستند و می‌توانند به کسانی که تعداد زیادی فالوور دارند کمک کنند.

برنامه‌های آنفالویاب اینستاگرام دانلود آنفالویاب اندروید شناخته شود:

 1. اندازگیری نرخ رشد تعداد فالوورها
 2. اطلاع روزانه در مورد افزایش یا کاهش تعداد فالوورها
 3. تعیین لوکیشن فالوورها با استفاده از این برنامه
 4. شناختن فالوورهای برتر
 5. شمردن لایک‌ها و کامنت‌ها
 6. فیلتر کردن اطلاعات
 7. دنبال کردن هشتگ‌ها
 8. بررسی عملکرد رقبا

نرم افزار آنفالویاب اندروید اینستاگرام

یکی دیگر از بهترین برنامه‌های آنفالویاب اینستاگرام است که می‌تواند به شما در مورد تعداد افرادی که شما را آنفالو کرده‌اند اطلاع دهد. دانلود آنفالویاب اندروید این نرم‌افزار در ارزیابی عملکردتان، مشخص کردن محبوب‌ترین پست‌هایتان، کنترل کامنت‌ها و بررسی نرخ تعاملات و لایک‌ها به شما کمک می‌کند؛ بنابراین این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها برای افرادی است که از اینستاگرام برای کسب و کار خود استفاده می‌کنند.

از دیگر امکانات این برنامه می‌توان به ارسال خودکار پست‌ها در اینستاگرام، امکان مدیریت حساب و انجام کار به صورت گروهی برای افرادی که از اینستاگرام جهت بازاریابی استفاده می‌کنند و امکان استفاده از ابزار جهت مدیریت کامنت‌ها بر روی یک پنل است. امکان آنالیز عملکرد پیج اینستاگرام و تهیه گزارش دانلود آنفالویاب اندروید از آن یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی این برنامه است.

دانلود آنفالویاب اینستاگرام

با استفاده از امکان صف‌بندی پست‌ها و استفاده از تقویم و ویرایشگر تصویری وجود دارد که کار پست‌گذاری را برای شما آسان‌تر کرده و امکان مدیریت رسانه‌های اجتماعی را فراهم می‌کند. دانلود آنفالویاب اندروید اینستاگرام، گوگل پلاس، لینکدین، فیسبوک و توییتر شبکه‌های تحت پشتیبانی این برنامه هستند.

نظرات مشتریان عزیز آنفالویاب اینستاگرام

بیشترین آمار وضعیت برنامه آنفالویاب در روز

1
کاربران فعال
1
بیشترین آنفالو
1
بیشترین حذف فالوور فیک
آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام.

آپدیت و به روز رسانی رایگان

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام.

امنیت بالاو پیشرفته

آنفالویاب هوشمند خودکار و آنفالویاب اینستاگرام و محدودیت آنفالو اینستاگرام.

پشتیانی حرفه ای

ضمانت کیفیت محصول و بازگشت وجه

این محصول کاملا تضمین شده هست ویژگی ها و امکانات و خدماتی که بهتون ارائه میده ۱۰۰٪ هست. پس اگه شما برنامه رو سفارش و خرید کردید و نتونستید نصب و استفاده کنید و یا مشکلی داشتید، کافیه با پشتیبانی هماهنگ کنید تا وجه شما به حسابتون عودت بشه.

آنفالویاب حرفه ای اینستاگرام

ورژن مادام العمر و دائمی + دارای پشتیبانی حرفه ای و رایگان + دارای ویدیوی آموزشی اختصاصی همراه محصول + اکانت نامحدود و پرمیوم (ورژن حرفه ای) + سرور ابری فعال و رایگان به همراه محصول + بهینه شده و بدون بلاک شدن + امنیت کامل و محافظت از اکانت ها

نوع محصول : دانلودی

وضعیت برنامه: کاملا فعال و تضمینی ✔

قیمت اصلی: ۶۹,۷۰۰ تومن   قیمت با تخفیف : ۴۹,۷۰۰تومن

فرصت تخفیف کوتاهه. پس از ایت فرصت استفاده کن و سریع تر وضعیت پیجت رو سامان بده.

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

15 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز
   بله به راحتی میتونید فالوور های فیک ویا فالوور هایی که هیج یک از پست های شمارو لایک نکردن یا کامنت نذاشتن رو ببینید و در صورت تمایل با گزینه های مربوطه حذف کنید.
   موفق باشید

 1. واقعا خیلی عالیه
  ممنونم بابت زحماتتون.
  100تا برنامه امتحان کرده بودم هیچکدوم کار نمیکرد به جز این و با کاربرد های عالیش.
  مرسی از شما

 2. سلام
  رباتتون کار میکنه؟
  آخه خیلی از برنامه ها با تغییرات جدید اینستاگرام کار افتادن

  1. سلام دوست عزیز
   برنامه آنفالویاب که برا اندرویده و اخیرا ساخته شده و هیچ مشگلی ندراه و کاملا فعاله و کار میکنه.
   این برنامه از Api مجاز استفاده میکنه.
   موفق باشید

  1. سلام دوست عزیز
   میتونید از شبیه ساز های اندروید استفاده کنید از جمله شبیه ساز “نوکس” که با استفاده از اون میتونید برنامه آنفالوئر رو تو لبتابتون نصب و استفاده کنید.

 3. سلام
  ببخشید میشه بین اکانت ها سوئبچ کرد؟ یعنی دیگه از پیج خارج نشیم و دوباره لاگین نکنیم.و مثل قسمت پروفایل اینستا که میشه بین 5 تا پیج سوئیچ کرد هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =

.